Please enter a search term to begin your search.

Застосування

Основне завдання будь-якого утеплювача - забезпечення оптимальної температури всередині приміщення з мінімальним енергоспоживанням. Будинок повинен «тримати» тепло.

Правильний вибір утеплювача є одним з головних завдань при будівництві. Від цього залежить комфортність проживання. До питання теплоізоляції приміщень слід підходити з усією мірою відповідальності: взимку утеплювач буде захищати від холоду, а влітку - від перегріву.

Якісний утеплювач зобов'язаний відповідати декільком вимогам, а саме: висока теплотехнічна ефективність, довговічність, пожежобезпечність, хороша паропроникність та безпека для здоров'я людей.

Оптимальними характеристиками відрізняється традиційний волокнистий утеплювач, він же тепловата. Вона має низький коефіцієнт теплопровідності, негорюча, легка, пружна, довговічна, при монтажі не вимагає спеціального кріплення і в ній не заводяться гризуни. Простіше кажучи, тепловата - це екологічний і високоефективний матеріал.

Варто звернути увагу, що тепловата - це не тільки теплоізолятор, але і через свою волокнисту будову не менш якісний звукопоглинальний матеріал.

Однак одного якісного матеріалу, на жаль, недостатньо. Для того, щоб узимку Ви не мерзли, а влітку не страждали від спеки, при будівництві будинку і укладанні утеплювача необхідно дотримуватися запропонованих рекомендацій. Крім того, надзвичайно важливо повністю вирішити питання з утепленням на етапі зведення будівлі, а не в ході подальшої експлуатації, тому що зміна утеплення будинку задача вкрай дорога.